O nas

Strona powstała z potrzeby pasji, dzięki pomocy znajomego terrarysty :). Mamy nadzieję propagować zainteresowanie ślimakami i przekazywać rzeczową, wynikającą z doświadczeń wiedzę na ich temat.

Obecnie stronę redagują:

Karolina Lop Kajstura

Mięczakami egzotycznymi zaczęłam się interesować w roku 2005, kiedy zobaczyłam w sklepie zoologicznym Lissachatina fulica.  Pierwsze ślimaki z tego gatunku trafiły do mnie 3 lata później.  Od tamtej pory stopniowo rozwijam swoją pasję, pogłębiając wiedzę oraz zwiększając liczbę gatunków w hodowli.

Paulina Paulina_mickey Koper

Ślimakami tak na poważnie zaczęłam się zajmować od 2012 roku, kiedy to trafiły do mnie dwa pierwsze ślimaczki gatunku Lissachatina fulica. Pomagając mężowi przy pisaniu pracy dotyczącej preferencji pokarmowych ślimaków z rodziny Achatinidae bardzo dużo się dowiedziałam i od tamtego momentu, moja hodowla coraz bardziej się rozwija.

Ewelina Czkot Krawczyk

Pierwsze ślimaki egzotyczne Lissachatina fulica dostałam w prezencie w 2006 roku. Od tego czasu zajmuję się hodowlą gatunków egzotycznych      i krajowych. Obecnie łączę studia artystyczne i ślimacze hobby. Motyw ślimaka często znajduje odzwierciedlenie w mojej twórczości.

 

Jedna myśl nt. „O nas”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>